Povjerenstvo za znanost i projekte

Povjerenstvo potiče, prati i vrjednuje prijave i provedbu znanstvenih programa, projekata i zadaća Fakulteta hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu te o tom redovito izvješćuje dekana i Dekanski kolegij. Administrativnu potporu radu Povjerenstva pruža Služba za znanost i projekte. Prvi saziv Povjerenstva imenovan je 19. ožujka 2020.:

• izv. prof. dr. sc. Ivo Džinić, predsjednik
  • prof. dr. sc. Stjepan Ćosić, zamjenik predsjednika
  • izv. prof. dr. sc. Viktoria Franić Tomić, članica
  • doc. dr. sc. Jelena Maričić, članica
  • dr. sc. María Florencia Luchetti, članica.

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu visokoučilišna je ustanova i znanstvena organizacija, koja ima poziv: istraživati i proučavati hrvatsko društvo, državu, prostor, stanovništvo, iseljeništvo, kulturu, hrvatsko civilizacijsko i povijesno naslijeđe u europskom i općesvjetskom kontekstu; o postojećim znanjima i novostečenim spoznajama poučavati u sustavu visokoučilišne naobrazbe te njegovati hrvatski nacionalni i kulturni identitet.

© 2013. - 2020. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba         Izjava o pristupačnosti
QuiltCMS