Služba za nastavu i studente
  Dr. sc. Renata Burai, voditeljica e-pošta 245 7639

Tomislav Rapić, mag. educ. hist., rasporedar nastave e-pošta 245 7600

Ured za osiguravanje kvalitete
  Josip Papak, mag. hist., voditelj e-pošta 245 7630

Ured za ECTS
  Danijela Vnučec Grdović, prof., voditeljica e-pošta 245 7617

Studentska referada
  Snježana Konovski e-pošta 245 7628
  Irena Markulin e-pošta 245 7659
  Blaženka Nedić e-pošta 245 7621
  Josip Zekić, mag. educ. hist., stručni suradnik e-pošta

Poslijediplomska referada
  Goran Dejanović, mag. educ. croatol. et mag. educ. hist., stručni suradnik
za poslijediplomske studije
e-pošta 245 7633

Uredovno vrijeme studentske službe:

ponedjeljak - petak: 9 - 12 sati i 13.30 - 14.30 sati

© 2013. - 2020. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba
QuiltCMS