Upute za pisanje diplomskog i završnog rada

Upute se nalaze ovdje.

Obavijest o datumu predavanja završnih radova

Vijeće Odjela za hrvatski latinitet donijelo je na sjednici održanoj 9. veljače 2016. odluku prema kojoj radna verzija cjelovitoga završnoga rada mora biti poslana mentoru najkasnije 1. srpnja, a konačna verzija najkasnije 5. rujna akademske godine u kojoj će se rad braniti.

© 2013. - 2020. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba
QuiltCMS