Sveučilište u Zagrebu

Fakultet hrvatskih studija

logo

Molimo studente, nastavnike i zaposlenike koji su pozitivni na COVID-19, imaju simptome ili su bili u bliskom kontaktu sa zaraženim da se jave na kvaliteta@hrstud.hr
Obavijesti - Arhiva
arrowl Povratak

Rezultati 1 - 3 od 3
Stranica 1 od 1
Po stranici:
Sortiraj po: Naslov    Autor    Datum ↓
[^] Prof. Ćosić: Šahirani hrvatski grb paralela je sintagme ‘Predziđe kršćanstva’
Objavljeno 4. 5. 2021. u 13:28  ( Administrator )
[^] Uskrsna čestitka
Objavljeno 3. 4. 2021. u 11:40  ( Administrator )
[^] Slojevitost hrvatskoga identiteta očituje se i u našem grbu
Objavljeno 29. 3. 2021. u 14:32  ( Administrator )

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu visokoučilišna je ustanova i znanstvena organizacija, koja ima poziv: istraživati i proučavati hrvatsko društvo, državu, prostor, stanovništvo, iseljeništvo, kulturu, hrvatsko civilizacijsko i povijesno naslijeđe u europskom i općesvjetskom kontekstu; o postojećim znanjima i novostečenim spoznajama poučavati u sustavu visokoučilišne naobrazbe te njegovati hrvatski nacionalni i kulturni identitet.

© 2013. - 2021. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba         Izjava o pristupačnosti
QuiltCMS