Objavljeno: 20. 11. 2017. u 17:45
Uređeno: 22. 11. 2017. u 09:15
Darko Čokor

Osnivači:

prvi voditelj Hrvatskih studija, danas prorektor Sveučilišta u Zagrebu Ante Čović

akademik Mislav Ježić

prof. dr. sc. Pavo Barišić

Cijenjeni umirovljenici:

prof. dr. sc. NIna Aleksandrov Pogačnik

prof. Ivanka Selak

Mare Jonjić

prof. dr. sc. Mijo Korade

prof. dr. sc. Hrvoje Lasić

prof. dr. sc. Nikola Stanković

prof. dr. sc. Marjan Steiner

Zaslužni djelatnici:

pozdrav kolegama i kolegicama na galeriji
Snježana Konovski, pozdrav kolegama i kolegicama na galeriji

Ivanka Krajter

Blaženka Nedić