Objavljeno: 30. 9. 2019. u 15:13
Administrator

Fotografije uvodnog predavanja za studente integriranoga i preddiplomskoga studija Hrvatskih studija, 30. rujna 2019.:

Za početak, nekoliko fotografija glavne zgrade Hrvatskih studija:

Glavna zgrada

Glavna zgrada Hrvatskih studija 2019.

voditelj uvodnog predavanja bio je Davor Trbušić, asistent s Odsjeka za komunikologiju

pročelnik Hrvatskih studija, izv. prof. dr. sc. Mario Grčević

doc. dr. sc. Dario Vučenović, Povjerenik za nastavu i studente
doc. dr. sc. Dario Vučenović, povjerenik za nastavu i studente

Glavna zgrada Hrvatskih studija 2019.

doc. dr. sc. Stjepan Šterc, predstojnik Odsjeka za demografiju i hrvatsko iseljeništvo

doc. dr. sc. Lovorka Brajković, voditeljica Savjetovališta Hrvatskih studija i povjerenica za osiguravanje kvalitete, studijske programe i cjeloživotnu naobrazbu

Tomislav Marić, Srce
Tomislav Marić, dipl. ing., SRCE