Objavljeno: 28. 2. 2019. u 12:48

Universitas

U 111. broju hrvatskih sveučilišnih novina Universitas može se pročitati: Prikaz prijedloga Zakona o znanosti Povjerenstva Senata Sveučilišta u Zagrebu (str. 17–24), Uspjeh znanstvenika s PMF-a (str. 2), Govor grčkoga predsjednika na Sveučilištu u Zagrebu (str. 2), Izvješće sa sjednice Rektorskoga zbora o korištenju EU-fondova (str. 3), Makarska postaje studentski grad (str. 5), Suradnja znanosti i gospodarstva na Sveučilištu u Zagrebu (str. 6), Menadžerske mudrosti u prehrambenoj industriji na PBF-u (str. 7), Međunarodno udruživanje kemičarki FBF+TTF (str. 10), Hrvatski put prema 4. industrijskoj revoluciji (str. 12), Prva konferencija mladih gastroenterologa održana u Hrvatskoj (str. 14–15), Projekt HAZU Upoznavanje znanstvene baštine (str. 16), Okrugli stol o autorskim pravima na Sveučilištu u Zagrebu (str. 25), Jubilarni Štamparovi dani (str. 26), Konferencija o računalnim igrama (str. 27), U spomen prof. Željku Rapaniću (str. 29), Pregled simpozija u hrvatskoj filozofiji (str. 30-31), Noć muzeja na sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu (str. 36), Vijesti iz hrvatskoga sveučilišnoga športa (str. 37-40).

PDF broja 111 može se preuzeti ovdje.