Objavljeno: 27. 11. 2017. u 09:26
Administrator

Hrvatske sveučilišne novine Universitas u broju 97 od 27. studenoga 2017., između ostaloga, donose:

• Rektorski zbor: Navođenje znanstvene grane u natječajima je zakonito, str. 5.
  • Nada Zgrabljić Rotar: Hrvatski studiji objavili zbornik radova ‘Informacijska tehnologija i mediji 2016.’: Ljetna škola informiranja u digitalno doba, str. 8.
  • Tatjana Klarić, Srebrna obljetnica Hrvatskih studija – Četvrt stoljeća čuvanja nacionalnog duha, str. 22-23.
  • U organizaciji Hrvatski studija: O djelu i životu Milorada Medinija, str. 23.
  • Student Hrvatskih studija objavio svoju drugu knjigu – Predstavljena ‘Sabrana djela Mare Matočec’, str. 23.

PDF broja 97 možete preuzeti ovdje.