Objavljeno: 11. 5. 2017. u 07:58
Radoslav Sakač

Na temelju odredbe članka 2. i 3. Odluke Rektorskog zbora visokih učilišta RH o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja (NN 129/05.) i prijedloga Stručnog povjerenstva, Pročelnik Sveučilišnog odjela Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu daje sljedeću

O B A V I J E S T

Dr. sc. HRVOJE MATAKOVIĆ

održat će

u utorak, 16. svibnja 2017., s početkom u 15.55 sati

u dvorani Varaždin na Hrvatskim studijima Sveučilišta u Zagrebu, Borongajska cesta 83d, Zagreb

NASTUPNO PREDAVANJE

u postupku izbora u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docenta za interdisciplinarno područje znanosti.

Tema:

Suzbijanje korupcije kao nacionalni interes razvoja Hrvatske kroz prizmu koncepta održivog razvoja.

Nastupno predavanje održava se pred povjerenstvom, nastavnicima, studentima i drugim zainteresiranim osobama. Nakon nastupnog predavanja održat će se rasprava, koja uključuje postavljanje pitanja predavaču o izloženoj temi.