Objavljeno: 25. 5. 2017. u 09:10
Radoslav Sakač

Na temelju odredbe članka 2. i 3. Odluke Rektorskog zbora visokih učilišta RH o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja (NN 129/05.) i prijedloga Stručnog povjerenstva, Pročelnik Sveučilišnog odjela Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu daje sljedeću

Lucijan Šupljika Gabelica

održat će

u petak, 2. lipnja 2017 .• s početkom u 14.30 sati

u dvorani Martinovka, Zagreb, Miramarska cesta bb

NASTUPNO PREDAVANJE

u postupku izbora u naslovno nastavno zvanje predavača za znanstveno područje društvenih znanosti, polje kineziologija.

Tema:

Vježbanje s ciljem promjene morfološkog statusa i unapređenja rada kardiovaskularnog sustava.

Nastupno predavanje održava se pred povjerenstvom, nastavnicima, studentima i drugim zainteresiranim osobama.

Nakon nastupnog predavanja održat će se rasprava, koja uključuje postavljanje pitanja predavaču o izloženoj temi.