Objavljeno: 5. 6. 2017. u 10:01
Radoslav Sakač

Na temelju odredbe članka 2. i 3. Odluke Rektorskog zbora visokih učilišta RH o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja (NN 129/05.) i prijedloga Stručnog povjerenstva, Pročelnik Sveučilišnog odjela Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu daje sljedeću

dr. sc. Igor Marinić

održat će

u četvrtak, 8. lipnja 2017 .• s početkom u 9.35 sati

u dvorani Čakovec, na Hrvatskim studijima Sveučilišta u Zagrebu, Borongajska cesta 83d

NASTUPNO PREDAVANJE

u postupku izbora u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje biomedicine i zdravstva, polje kliničke medicinske znanosti.

Tema:

Posttraumatski stresni poremečaj i komorbiditet s drugim psihijatrijskim i somatskim poremećajima

Nastupno predavanje održava se pred povjerenstvom, nastavnicima, studentima i drugim zainteresiranim osobama.

Nakon nastupnog predavanja održat će se rasprava, koja uključuje postavljanje pitanja predavaču o izloženoj temi.