Objavljeno: 25. 9. 2019. u 18:49
Administrator

Dr. sc. Wollfy Krašić održat će u četvrtak 3. listopada 2019. s početkom u 17,30 sati u dvorani Dubrovnik Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu, Borongajska cesta 83d, Zagreb nastupno predavanje u postupku izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta u znanstvenom području humanističkih znanosti, polju povijesti, grani hrvatske i svjetske moderne i suvremene povijesti.

Tema: Hrvatsko proljeće i hrvatska politička emigracija.

Poveznica na cijelu obavijest