Objavljeno: 10. 10. 2019. u 09:50

Nastupno predavanje dr. sc. Tina Lemca

Dr. sc. Tin Lemac održat će u petak 18. listopada 2019. s početkom u 14.30 sati u dvorani Dubrovnik Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu, Borongajska cesta 83d, Zagreb nastupno predavanje u postupku izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta u znanstvenom području humanističkih znanosti, polju filologije, grani kroatistike.

Tema: Pjesnička hiperbola kao retorička i semantička kategorija.

Poveznica na cijelu obavijest.

© 2013. - 2019. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Služba za informatičke i računalne poslove
QuiltCMS