Objavljeno: 4. 12. 2019. u 16:08

Znanstveni zavod

Veliko nam je zadovoljstvo pozvati Vas na Međunarodni znanstvenostručni skup "Migracijski procesi između Hrvatske i Južne Amerike. Povijest, kultura i društvo" koji će se održati u Zagrebu 11. i 12. prosinca 2019.

Prvi dan skupa, u srijedu 11. prosinca 2019. će se održati u knjižnici Hrvatskih studija, a drugi dan, u četvrtak 12. prosinca 2019. u IMIN-u.

Program skupa (PDF dokument)

© 2013. - 2020. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba
QuiltCMS