Objavljeno: 11. 5. 2017. u 10:58
Josip Papak

Obavijest nastavnicima o početku aktivnosti vezanih uz Anketu za procjenu nastavnika u ljetnom semestru ak. godine 2016./2017.

Poštovane kolegice i kolege nastavnici,

Ovim putem želim vas informirati o početku aktivnosti vezanih uz Anketu za procjenu nastavnika u ljetnom semestru ak. godine 2016./2017.

Cilj provođenja Ankete jest vrjednovanje nastavnog rada nastavnika na pojedinom predmetu iz perspektive studenata.

Anketiranje će provoditi naši asistenti i poslijedoktorandi od utorka, 16. svibnja do petka, 9. lipnja 2017. Molimo Vas da im omogućite anketiranje. Postupak anketiranja traje oko 15 min i obično se provodi na početku predavanja.

Rezultati anketa mogu se koristiti u svrhu izboru i reizbora u više zvanje ako je vrjednovanju pristupilo najmanje 50% studenata koji su upisali predmet.

Povjerenik za osiguravanje kvalitete HS

Doc. dr. sc. Marinko Šišak