Objavljeno: 3. 5. 2017. u 13:00
Radoslav Sakač

U tijeku je postupak određivanja termina nadoknade nastave, koja nije održana za trajanja blokade nastavnog procesa na Hrvatskim studijima Sveučilišta u Zagrebu. Zaposlenici i vanjski suradnici obaviješteni su da u dogovoru s administrativnim službama i sukladno važećem rasporedu nastave utvrde termine nadoknade, a u svrhu ispunjavanja svih predviđenih nastavnih obveza do 9. lipnja 2017., kako bi se na vrijeme i u zakazanom roku proveli ispitni rokovi. O terminima nadoknade studenti će pravovremeno biti obaviješteni od strane profesora i putem oglasne ploče i konsolidiranog rasporeda nadoknade nastave.