Objavljeno: 9. 10. 2017. u 13:31
Darko Čokor

POZIV NA INTERAKTIVNO PREDAVANJE

Temeljne akademske vještine

Poštovane kolegice, poštovani kolege, pozivamo Vas na interaktivno predavanje „Temeljne akademske vještine“.

Predavanjem će se studentima nižih godina studija nastojati olakšati razdoblje  privikavanja na studiranje, a studente viših godina studija potaknut će se da: iskoriste mogućnosti koje im se nude (a za koje možda niti ne znaju); pomognu integraciju mlađih kolega u akademsku zajednicu.

Predavanjem će se dati kratki pregled pitanja iz područja:

• odabir fakulteta i prilagodba na studiranje;
  • studijske obaveze, učenje i komunikacija;
  • dodatni studentski angažman i iskustvo.

Za predavanje se mogu prijaviti studenti preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija u dobi do 30 godina.

Mjesto i raspoloživi termini predavanja:
Rektorat Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14 – Velika vijećnica
- 17. 10. (utorak), od 17 do 19 sati – kapacitet 50 studenata;
- 19. 10. (četvrtak), od 9 do 11 sati – kapacitet 50 studenata.

Prijaviti se možete do subote 14.10. u 13 sati preko sljedeće poveznice:

Važno.
Preduvjet za sudjelovanje na predavanju je ispunjavanje upitnika na temelju kojega će predavač prilagoditi svoje izlaganje u cilju prezentiranja što kvalitetnijeg i primjerenijeg sadržaja prema potrebama slušača.
Poveznicu na anketni upitnik  primit će oni studenti koji po slučaju budu odabrani.

Ostali studenti imat će priliku predavanje poslušati  u nekom drugom terminu i/ili obliku, o čemu će biti obaviješteni e-mailom.

Predavač: Božidar Nikša Tarabić, mag.psych.