Objavljeno: 13. 11. 2017. u 17:31
Stipica Grgić

Pozivaju se svi zainteresirani na predavanja dr. sc. Milana Sovilja s Filozofskog fakulteta Sveučilišta Hradec Králové (Češka), koji u sklopu Erasmus mobilnosti nastavnog kadra gostuje na Hrvatskim studijima Sveučilišta u Zagrebu. Predavanja će se održati na Hrvatskim studijima u srijedu 22. studenog 2017. godine prema sljedećem rasporedu:

1)      Čehoslovački pogledi ka Jugoslaviji 1939-1941. godine, sa posebnim osvrtom na Banovinu Hrvatsku (9.35-11.05h, Glavna zgrada - dvorana Čakovec)
2)      Pogled iz Češke: mogućnosti, primjeri i perspektive istraživanja međusobnih veza danas (uz prezentaciju Filozofskog fakulteta Sveučilišta Hradec Králové) (12.45-14.15h, Glavna zgrada - dvorana Pula).

Studentima koji slušaju kolegij "Politička povijest" (srijedom, 12.45-14.15h, dv. Pula) ovo će biti zamjena za redovno predavanje.

Radujemo se Vašem dolasku!