Objavljeno: 29. 11. 2017. u 08:39
Darko Čokor

Upravni odbor Fonda za stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata donio je odluku o raspisivanju natječaja za dodjelu stipendija za školsku odnosno akademsku 2017./2018. godinu.

Uvjeti za dodjelu stipendije kao i popis dokumentacije koju je potrebno priložiti uz prijavu sadržani su u tekstu Natječaja.

Dodatne informacije o Natječaju mogu se dobiti na broju telefona 01/3657-953, adresi elektroničke pošte: stipendije@branitelji.hr ili osobno kod djelatnika Fonda za stipendiranje na adresi Park Stara Trešnjevka 4 u Zagrebu, u radno vrijeme od 8,30-16,30 sati.

Prijave na Natječaj podnose se zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Poveznica na izvornu vijest.