Objavljeno: 12. 12. 2017. u 17:35
Uređeno: 12. 12. 2017. u 17:40
Darko Čokor

Sveučilište u Zadru (Odjel za izobrazbu učitelja i odgojitelja) i Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu predstavili su u ponedjeljak, 11. prosinca u 12 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2) Zbornik o Đuri Šurminu, petnaesti zbornik iz edicije Hrvatski književni povjesničari. Na predstavljanju su sudjelovali prof. dr. sc. Josip Lisac, izv. prof. dr. sc. Robert Bacalja, doc. dr. sc. Katarina Ivon, Tomislav Vodička, prof., i glavni urednik Zbornika prof. dr. sc. Tihomil Maštrović.

Pozivnica na predstavljanje Zbornika o Đuri Šurminu