Objavljeno: 23. 2. 2018. u 16:16
Uređeno: 23. 2. 2018. u 16:20
Josip Papak

Radionica Razgovor za posao - korak po korak održati će se 15. ožujka 2018. u 14.20 sati na Hrvatskim studijima Sveučilišta u Zagrebu u dvorani Gospić. Radionicu organizira Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje u suradnji s Hrvatskim studijima Sveučilišta u Zagrebu.

Doznajte o čemu sve treba voditi računa prilikom razgovora s potencijalnim poslodavcem, što sve utječe na formiranje njihovoga prvoga dojma o vama te uvježbajte situaciju predstavljanja poslodavcu kroz igru uloga. U vezi s pripremom za razgovor s poslodavcem bit će istaknuta najčešća pitanja i neverbalna komunikacija.

Radionica počinje 15. ožujka 2018. s početkom u 14.20 sati i predviđenim trajanjem od 90 minuta.

Svi zainteresirani studenti za sudjelovanje mogu ispuniti prijavni obrazac do 12. ožujka na sljedećoj poveznici: prijavni obrazac

Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju na: kvaliteta@hrstud.hr

Veselimo se vašem dolasku!