Objavljeno: 12. 3. 2018. u 17:13
Josip Papak

Klub studenata psihologije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu - Feniks prošli je petak u suradnji sa Zakladom Ana Rukavina organizirao prikupljanje uzoraka za upis u registar dobrovoljnih darivatelja koštane srži pod nazivom "Želim život!". Prikupljena su 43 uzorka, što znači 43 potencijalna darivatelja i 43 potencijalnih darovanih života. Vjerujemo kako je ovo prva u nizu ovakvih akcija i kako će ovaj humani događaj postati tradicija u koju će biti uključeno sve više studenata Hrvatskih studija.