Objavljeno: 19. 3. 2018. u 13:48
Dunja Jurić Vukelić

Pozivamo sve zainteresirane na predstavljanje rada Savjetovališta Hrvatskih studija!

Predstavljanje će se održati u ponedjeljak, 26. ožujka u 17.30h u dvorani Zagreb.

Na predstavljanju ćemo razgovarati o našim trenutnim aktivnostima te o planovima daljnjih aktivnosti Savjetovališta. Porazgovarat ćemo i o tome što ste nam vi napisali, vezano uz svoje potrebe i interese u pogledu rada Savjetovališta.

Nastojat ćemo dati kratke odgovore i na sljedeća (često postavljana) pitanja:

- Savjetovanje - što je to?

- Savjetovanje - za koga, kako i kada?

- Koje su specifičnosti karijernog savjetovanja?

- Psiholog, psihijatar, psihoterapeut - tko je tko i tko što radi?

- A što su to različiti psihoterapijski pravci?

Sve vaše ideje, pitanja i prijedlozi su dobrodošli! Veselimo se susretu!