Objavljeno: 6. 4. 2018. u 12:09
Darko Čokor

Petar Preradović

Društvo studenata kroatologije „Cassius“ i Društvo studenata povijesti „Ivan Lučić – Lucius“ pozivaju Vas na tribinu:

200. obljetnica rođenja Petra Preradovića

Na tribini će sudjelovati:

doc. dr. sc. Kristina Milković, Petar Preradović – časnik u svom svijetu

prof. dr. sc. Tihomil Maštrović, Romansirani životopis Petra Preradovića u romanu Pero i Pave Paule pl. Preradović

Božidar Alić, glumac, interpretacija djela Petra Preradovića

prof. dr. sc. Slobodan Prosperov Novak, Preradović danas

doc. dr. sc. Viktoria Franić Tomić, Mjesto Petra Preradovića u hrvatskom književnom kanonu

Tribina će biti održana u četvrtak 12. travnja 2018. s početkom od 10,00 sati u Knjižnici Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu.

Radujemo se Vašem dolasku!

Facebook događaj: https://web.facebook.com/events/418218265268747/