Objavljeno: 6. 4. 2018. u 12:35
Josip Papak

Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu organiziraju Dan otvorenih vrata Hrvatskih studija u srijedu, 25. travnja 2018. godine. Od 11 do 17 sati, u dvorani Zagreb, organizirat će se prigodan program predstavljanja studijskih programa i aktivnosti Hrvatskih studija svim zainteresiranim maturantima.

Pozivamo sve zainteresirane studente koji žele sudjelovati u organizaciji Dana otvorenih vrata Hrvatskih studija da se do 18. travnja prijave za volontiranje na: jpapak@hrstud.hr

U prijavi je potrebno navesti sljedeće podatke: ime i prezime, studij, godina studija, e-adresa i broj mobitela.

Za volontiranje dobiva se majica Hrvatskih studija i upis volonterskih sati u volontersku knjižicu.