Objavljeno: 15. 5. 2018. u 09:58
Josip Papak
Kulturijada 2018.

Studentski zbor Hrvatskih studija organizira 16. svibnja prvu Kulturijadu Hrvatskih studija.

Kulturijada počinje u 11. sati u dvorani Zagreb.

Radi se o studentskoj manifestaciji na kojoj će se zainteresiranima ponuditi raznolik sadržaj vezan uz kulturu, kulturnu djelatnost, umjetnost i kulturnu raznolikost. Održat će se fotoizložbe i videoprojekcije studentskih fotografija i filmova, predavanja i razmjene iskustava o putovanju i upoznavanju različitih kultura i običaja, kao i sadržaji usko vezani uz hrvatsku kulturu i umjetnost.

Više informacija možete pronaći na: https://bit.ly/2KoC7xT