Objavljeno: 18. 5. 2018. u 09:31
Darko Čokor

U sklopu aktivnosti Savjetovališta Hrvatskih studija, u srijedu 30.5.2018. u 16h u dvorani Dubrovnik održat će se radionica pod nazivom "Traženje i selekcija zaposlenika - od prepoznavanja potrebe do zapošljavanja". Radionicu će voditi  naš alumni, sada zaposlen kao savjetnik za zapošljavanje u jednoj tvrtci, Željko Sitar, mag. psych.

Za sudjelovanje  na radionici potrebno je imati otvoren Linkedin profil te se prije radionice povezati s voditeljem i prijaviti za sudjelovanje. Dio radionice također će se odvijati online (preko mobitela).

Planirano trajanje radionice je sat i pol.

Radionica je namijenjena svim studentima Hrvatskih studija.