Objavljeno: 18. 5. 2018. u 14:49
Josip Papak

Oglas za honorarni posao na znanstveno-istraživačkim projektima u području obrazovanja za apsolvente i studente 5. godine studija društvenih usmjerenja koji su zainteresirani za honorarni suradnički posao na znanstveno-istraživačkim projektima u području obrazovanja u Nacionalnom centru za vanjsko vrednovanje obrazovanja u Odjelu za promicanje kvalitete obrazovanja.

Traže se studenti završnih godina studija (apsolventi s aktivnim studentskim pravima ili studenti 5. godine) sa sljedećih odsjeka Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu: psihologija i/ili sociologija, a koji su zainteresirani za honorarni suradnički posao na znanstveno-istraživačkim projektima u području obrazovanja u Nacionalnom centru za vanjsko vrednovanje obrazovanja (Odjela za promicanje kvalitete obrazovanja).

Prijave se primaju na adresu: vanja.petricevic@ncvvo.hr do 1. lipnja 2018.

Više informacija o prijavama i uvjetima možete preuzeti ovdje.

Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu djeluju od 16. studenoga 1992. godine. Od 2017. ustrojeni su kao sveučilišni odjel za interdisciplinarno proučavanje tradicionalnih i suvremenih kulturoloških tema vezanih uz Republiku Hrvatsku, hrvatski narod i iseljeništvo, poput kulturne i intelektualne povijesti i zbilje, medijske i interpersonalne komunikacije, akcija društvenih skupina, ljudskoga doživljavanja i ponašanja, razvoj jezika, otvorenih političkih, kulturnih i socijalnih pitanja od nacionalnoga ili regionalnoga interesa.
Kao visokoobrazovna i znanstveno-istraživačka organizacija izvode studije na preddiplomskoj, diplomskoj i poslijediplomskoj razini. Studijski programi filozofije, hrvatskoga latiniteta, komunikologije, kroatologije, latinskoga jezika, povijesti, psihologije i sociologije, znanstvenoga i nastavničkoga smjera, usporedno uzimaju u obzir četiri sastavnice: 1. općeteorijsku i metodološku, 2. nacionalnu ili kroatološku, 3. europsku i 4. globalnu.