Objavljeno: 18. 5. 2018. u 12:45
Danijela Vnučec Grdović
ERASMUS+ natječaj za mobilnost...

Raspisan je Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja te za dolazak nenastavnog osoblja iz tvrtki izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 - Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja (KA103) u ak. god. 2018./2019. za aktivnosti:

• podučavanje (za nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica te za nenastavno osoblje iz tvrtki izvan RH)
  • kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (za nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica)
  • osposobljavanje (za nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica).

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama Sveučilište u Zagrebu, http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/.

Osobe koji se žele prijaviti na ovaj natječaj, a ispunjavaju uvjete navedene u Natječaju, trebaju ispuniti online prijavu i dostaviti potrebnu dokumentaciju s naznakom „Natječaj za Program ERASMUS+ – (ne)nastavno osoblje, ak. god. 2018./19. – programske zemlje KA103“ na adresu: Sveučilište u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14, 10000 Zagreb sa zaključno 7. lipnja 2018.