Objavljeno: 13. 6. 2018. u 12:32

Drage studentice i studenti,

moje ime je Martina Kušer i studentica sam 2. godine diplomskog studija Organizacija poslovnih sustava na Fakultetu organizacije i informatike Varaždin. Radim istraživački rad na temu Prilagodba informacijsko-komunikacijske tehnologije studentima s invaliditetom u sklopu 8th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context. Ovim putem Vas pozivam da odvojite malo Vašeg vremena i iskreno ispunite anonimnu anketu. Cilj ovih anketa je ispitati Vaše mišljenje vezano za prilagođenost informacijsko-komunikacijske tehnologije studentima s invaliditetom te ocijeniti prilagođenost i identificirati čimbenike koji utječu na prilagođenost.

Anketa za studente s invaliditetom je ljubičasta anketa i nalazi se na sljedećoj poveznici: https://goo.gl/forms/RZF9zWze5mjHC3Cp2. Anketa za kolege studenata s invaliditetom je plave boje i nalazi se na sljedećoj poveznici: https://goo.gl/forms/Flp1WIGlVZFdXNRn1.

Unaprijed hvala i lijep pozdrav!

Martina Kušer

Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu djeluju od 16. studenoga 1992. godine. Od 2017. ustrojeni su kao sveučilišni odjel za interdisciplinarno proučavanje tradicionalnih i suvremenih kulturoloških tema vezanih uz Republiku Hrvatsku, hrvatski narod i iseljeništvo, poput kulturne i intelektualne povijesti i zbilje, medijske i interpersonalne komunikacije, akcija društvenih skupina, ljudskoga doživljavanja i ponašanja, razvoj jezika, otvorenih političkih, kulturnih i socijalnih pitanja od nacionalnoga ili regionalnoga interesa.
Kao visokoobrazovna i znanstveno-istraživačka organizacija izvode studije na preddiplomskoj, diplomskoj i poslijediplomskoj razini. Studijski programi filozofije, hrvatskoga latiniteta, komunikologije, kroatologije, latinskoga jezika, povijesti, psihologije i sociologije, znanstvenoga i nastavničkoga smjera, usporedno uzimaju u obzir četiri sastavnice: 1. općeteorijsku i metodološku, 2. nacionalnu ili kroatološku, 3. europsku i 4. globalnu.