Objavljeno: 13. 6. 2018. u 12:32

Drage studentice i studenti,

moje ime je Martina Kušer i studentica sam 2. godine diplomskog studija Organizacija poslovnih sustava na Fakultetu organizacije i informatike Varaždin. Radim istraživački rad na temu Prilagodba informacijsko-komunikacijske tehnologije studentima s invaliditetom u sklopu 8th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context. Ovim putem Vas pozivam da odvojite malo Vašeg vremena i iskreno ispunite anonimnu anketu. Cilj ovih anketa je ispitati Vaše mišljenje vezano za prilagođenost informacijsko-komunikacijske tehnologije studentima s invaliditetom te ocijeniti prilagođenost i identificirati čimbenike koji utječu na prilagođenost.

Anketa za studente s invaliditetom je ljubičasta anketa i nalazi se na sljedećoj poveznici: https://goo.gl/forms/RZF9zWze5mjHC3Cp2. Anketa za kolege studenata s invaliditetom je plave boje i nalazi se na sljedećoj poveznici: https://goo.gl/forms/Flp1WIGlVZFdXNRn1.

Unaprijed hvala i lijep pozdrav!

Martina Kušer