Objavljeno: 15. 6. 2018. u 19:27
Stipica Grgić
Sisačka bitka 1593.-2018.: Znanstveni...

Povodom 425. godišnjice Sisačke bitke Odsjek za povijest Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu i Odjel za povijest Hrvatskog katoličkog sveučilišta, a pod pokroviteljstvom Sisačke biskupije, organiziraju znanstveni kolokvij povodom 425-te godišnjice Sisačke bitke. Kolokvij će se održati u srijedu 20. lipnja 2018. godine sa početkom u 10:00h u zgradi Velikog kaptola, Trg bana Josipa Jelačića 9, 44000 Sisak.

Pozivamo sve zainteresirane!