Objavljeno: 22. 10. 2018. u 10:11
Administrator

Upravni odbor Fonda za stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata donio je odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu stipendija tijekom redovitog srednjoškolskog obrazovanja, redovitog sveučilišnog i stručnog studija te za dodjelu naknada dijela troškova školarine poslijediplomskih studija na visokim učilištima za školsku odnosno akademsku 2018./2019. godinu.

Sve informacije u svezi natječaja mogu se dobiti u sjedištu Fonda za stipendiranje: Park Stara Trešnjevka 4, Zagreb u uredovno radno vrijeme od 8,30-16,30, na broju telefona 01/3657-953 ili putem elektroničke pošte: stipendije@branitelji.hr

Izvornik obavijesti: https://branitelji.gov.hr/vijesti/raspisan-natjecaj-za-dodjelu-stipendija-2150/2150