Objavljeno: 23. 10. 2018. u 14:23
Uređeno: 23. 10. 2018. u 14:24
Dario Knežić

Košarkaška ekipa Hrvatskih studija na Sveučilišnom prvenstvu grada Zagreba u akademskoj godini 2017./2018. osvojila je 3. mjesto na natjecanju u košarci 3 na 3. Sastav igrača činili su: Leonard Borovac, Luka Erak, Robert Ravlić i Ante Kulušić. U natjecanju je sudjelovalo devet ekipa. U borbi s jakom konkurencijom, završnom pobjedom protiv Medicinskog fakulteta Hrvatski studiji osigurali su pehar za 3. mjesto. Na idućem sveučilišnom sportskom natjecanju našim košarkašima ali i svim drugim natjecateljima želimo puno uspjeha.

Lucijan Šupljika Gabelica