Objavljeno: 23. 10. 2018. u 16:46

FA SKUD Ivan Goran Kovačić

„Folklorni Ansambl "Ivan Goran Kovačić" iz Zagreba prima nove članove (plesače-pjevače, svirače tambura, violine i tradicijskih instrumenata) prema sljedećem rasporedu:

Plesači-pjevači:
Termini:

• ponedjeljak (29.10., 5.11.) u 20 sati
  • srijeda (24.10., 7.11.) u 20 sati

Mjesto: Studentsko naselje „Stjepan Radić“ – Sava, Jarunska ulica 2 – dvorana Pauk

Svirači tambura, violine i tradicijskih instrumenata:
Termini:

• ponedjeljak (29.10., 5.11.) u 20 sati