Objavljeno: 25. 10. 2018. u 15:58
Josip Papak

Interliber je najveća književna manifestacija u Hrvatskoj i platforma za promociju knjiga, pisaca, čitanja, znanosti i znanja koja okuplja najznačajnije nakladnike i knjižare.

Zagrebački velesajam i ove godine u studenom postaje in mjesto u gradu. Najomiljeniji sajam za sve generacije INTERLIBER vraća se od 13. do 18. studenoga 2018. na radost svih knjigoljubaca.

Pozivamo sve zainteresirane studente koji žele predstavljati Hrvatske studije na Interliberu da se prijave za volontiranje na: jpapak@hrstud.hr

U prijavi je potrebno navesti sljedeće podatke: ime i prezime, studij, godina studija, e-adresa i broj mobitela.

Volontira se u jednoj smjeni do najviše šest sati, a za volontiranje dobiva se majica Hrvatskih studija i upis u volontersku knjižicu.

Radno vrijeme je od 9,00 do 21,00 sati.