Objavljeno: 26. 10. 2018. u 14:10
Josip Papak

Kandidati za predstavnike u vijećima odsjeka Hrvatskih studija moraju predati prijave Izbornom povjerenstvu najkasnije do 2. studenoga 2018. do 12.00 sati na e-adresu kvaliteta@hrstud.hr

Izbori za studentske predstavnike u vijećima odsjeka Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu održat će se nakon proteka osam dana od objave liste kandidata na službenoj stranici Hrvatskih studija.

U vijeća svih osam odsjeka Hrvatskih studija bira se po jedan predstavnik studenata svih razina studija i jedan zamjenik predstavnika studenata. Mogu se kandidirati svi studenti.

Studenti dvopredmetnih studija mogu biti birani za studentskoga predstavnika na jednom odsjeku.

Mandat studentskih predstavnika u vijećima odsjeka traje do sljedećih godišnjih izbora.

Izbori za studentske predstavnike u vijećima odsjeka Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu održat će se na izbornom mjestu u glavnoj zgradi Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu.

Izborno povjerenstvo za izbore studentskih predstavnika u vijećima odsjeka Hrvatskih studija