Objavljeno: 2. 11. 2018. u 16:56

Postani član pjevačkog zbora Kampusa!

Dragi studenti,

Hrvatski studiji podupiru inicijativu sastavnica i studenata da se na Kampusu Borongaj osnuje Studentski pjevački zbor Kampusa Sveučilišta u Zagrebu. Srdačno pozivam studente da se uključe u njegov nastanak i rad.

Prvi susreti zainteresiranih s voditeljem Zbora održat će se u utorak 6. studenoga i u srijedu 7. studenoga 2018. u 18 sati u dvorani Brač na Hrvatskim studijima (Borongajska cesta 83d).

Zbor će voditi kolega mo. Franjo Bilić, mag. mus.

Dobro došli su svi studenti s Kampusa koji imaju želju pjevati, volju upoznavati glazbu, družiti se s novim prijateljima i kolegama, steći nova iskustva na zajedničkim probama i nastupima i upoznati glazbu proteklih tisuću godina, do današnjih dana.

izv. prof. dr. sc. Mario Grčević, pročelnik