Objavljeno: 15. 11. 2018. u 11:29
Josip Papak

Izbori za studentske predstavnike u vijećima Odsjeka održali su se 12. studenoga 2018., u prostorijama Studentskoga zbora Hrvatskih studija (soba br. 12.) od 10.00 do 18.00 sati.

Rezultati po Odsjecima su sljedeći:

1. Odsjek za edukacijske znanosti i izobrazbu nastavnika: Dorotea Boch izabrana je za studentsku predstavnicu u Vijeću Odsjeka,
  2. Odsjek za filozofiju: Lucijan Vesely izabran je za studentskoga predstavnika u Vijeću Odsjeka,
  3. Odsjek za hrvatski latinitet: Klara Bagarić izabrana je za studentsku predstavnicu u Vijeću Odsjeka,
  4. Odsjek za komunikologiju: Petra Radić izabrana je za studentsku predstavnicu u Vijeću Odsjeka,
  5. Odsjek za kroatologiju: Lucijan Borić izabran je za studentskoga predstavnika u Vijeću Odsjeka,
  6. Odsjek za povijest: Vlatko Smiljanić izabran je za studentskoga predstavnika u Vijeću Odsjeka,
  7. Odsjek za psihologiju: Tereza Marjanović izabrana je za studentsku predstavnicu u Vijeću Odsjeka,
  8. Odsjek za sociologiju: Ana Bagarić izabrana je za studentsku predstavnicu u Vijeću Odsjeka.

Mandat studentskih predstavnika u vijećima odsjeka traje do sljedećih godišnjih izbora.

Izborno povjerenstvo za izbore studentskih predstavnika u vijećima odsjeka Hrvatskih studija