Objavljeno: 5. 12. 2018. u 18:24

Hrvatska udruga za odnose s javnošću organizirala je godišnju studentsku konferenciju #KreirajSvojuPriču, u sklopu koje su u petak 9. studenoga 2018. dodijeljene i nagrade „Mlada nada“.

U kategoriji nagrade za najbolji komunikacijski plan iz odnosa s javnošću proglašen je „Strateški i komunikacijski plan za manifestaciju Hrvatska volontira“ studenata diplomskoga studija Komunikologije na Hrvatskim studijima Sveučilišta u Zagrebu Barbare Božić, Matije Grebenića i Mirte Alfirev, izrađen pod mentorstvom dr. sc. Matilde Kolić Stanić

Nagrade su dodijeljene u još tri kategorije: za diplomski rad „Osobno brendiranje vrhunskih kuhara u Hrvatskoj“ nagrađena je Petra Sedlanić s Fakulteta političkih znanosti  (mentor izv. prof. dr. sc. Božo Skoko), a s Veleučilišta VERN nagrađeni su studenti Simon Čehić za završni rad „Analiza strategije odabrane političke organizacije pri pridobivanju birača na parlamentarnim izborima 2015.“ (mentorica dr. sc. Marijana Togonal) te Valentina Zajec za seminarski rad „Organizacija konferencije za novinare za stranku Živi zid“ (mentorica dr. sc. Nikolina Borčić).

Stručni žiri činili su mr. sc. Zdeslav Milas (predsjednik), dr. sc. Matilda Kolić Stanić, mag. nov. Stana Odak Krasić, Marina Čulić Fischer iz Dialog komunikacija i Sonja Miočić iz Tele2.