Objavljeno: 3. 1. 2019. u 09:58

Sveučilište u Zagrebu
Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij
„Intelektualno vlasništvo“

pozivaju Vas na panel - diskusiju
„Direktiva o autorskom pravu na Jedinstvenom digitalnom tržištu EU: članci 11. i 13.“
u petak, 11. siječnja 2019. godine, u 11 sati,
u auli Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14.

Uz rektora Damira Borasa i prorektora za inovacije, transfer tehnologije i komunikacije na Sveučilištu u Zagrebu prof. dr. sc. Miljenka Šimpragu  te voditeljicu studija izv. prof. dr. Romanu  Matanovac Vučković, sudionici panel rasprave biti će ministrica kulture, dr. sc. Nina Obuljen Koržinek te europarlamentarci: Dubravka Šuica, Jozo Radoš i Željana Zovko. O samoj temi i njenoj važnosti za intelektulano vlasništvo te autorska prava na digitalnom tržištu više u samom pozivu.

Poziv - PDF dokument