Objavljeno: 26. 2. 2019. u 14:42
Uređeno: 28. 2. 2019. u 09:01
Danijela Vnučec Grdović

Hrvati i slavenski svijet

Međujezični dodiri i ustroj hrvatskoga jezika

Latinizam franjevaca Bosne Srebrene

Rad s grupama

Suvremena psihologijska istrazivanja u Hrvatskoj

Psihologija u vrjednovanju obrazovanja - hrvatska i međunarodna perspektiva)

Govorni latinski

Osnovno svladavanje njemačke paleografije: transkripcija i analiza temeljnih dokumenata vojne provenijencije iz 18. i 19. stoljeća

Rim: grad hodočasnika i umjetnosti

Southeastern Europe 1878-1945

Plemstvo u Hrvatskom saboru 1650.-1740.

Povijest parlamentarizma u Hrvatskoj

Uvod u javne politike

Politička sociologija i hrvatsko društvo

Uloga  hrvatskih katoličkih misija u iseljeništvu