Objavljeno: 21. 3. 2019. u 17:59
Administrator

Senat Sveučilišta u Zagrebu je na svojoj 8. sjednici održanoj 19. ožujka 2019. donio Odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu stipendija za ak. godinu 2018./2019.

Prijave na Natječaj počinju 20. ožujka i traju do 7. travnja 2019. do 24:00 sata.
Obavljaju se isključivo elektroničkim putem upisivanjem podataka u aplikaciju na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu uz pomoć elektroničkog identiteta (AAI).

Molimo studente da pažljivo pročitaju tekst Natječaja i provjere zadovoljavaju li kriterije u kategoriji za koju se prijavljuju (prijava je moguća samo u jednoj kategoriji).

Povjerenstvo za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu će nakon što razmotri sve pristigle prijave, utvrditi popis kandidata koji ispunjavaju uvjete i kriterije Natječaja te sastaviti privremenu rang-listu kandidata koji ostvaruju pravo na stipendiju te istu objaviti na mrežnoj stranici Sveučilišta.

Poveznica na aplikaciju za prijavu

Dokumenti:

Za sva dodatna objašnjenja možete se obratiti na kontakt adresu e-pošte: stipendije@unizg.hr ili na tel. 01/4564-271 i 01/4698-112.