Objavljeno: 25. 3. 2019. u 14:17

Universitas

U 112. broju hrvatskih sveučilišnih novina Universitas može se pročitati: Rektorski zbor: Granski kolektivni ugovor je neprovediv i proturječan postojećim pravnim aktima (str. 2–3), Docentu Tomislavu Janoviću s Hrvatskih studija oduzeto znanstveno zvanje (str. 3), Prikaz 350. obljetnice Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta i razgovor s dekanom Marijem Cifrakom (str. 6–7), Željeznička maketa na Fakultetu prometnih znanosti (str. 14), Inovacijski centar Nikola Tesla novi pokretač gospodarstva (str. 16–17), Razgovor s novom studentskom pravobraniteljicom Sveučilišta u Zagrebu (str. 18–19), Prikaz Nacionalnoga plana za ugrožene skupine studenata (str. 20–21); Razgovor o ovisnostima studenata s prof. Zoranom Zoričićem, vodećim stručnjakom za ovisnosti (str. 22–23); Na Hrvatskim studijima održan okrugli stol o studentima s invalidnošću (str. 24), Predstavljene usmene i pučke pjesme moliških Hrvata (str. 28) i Vijesti iz hrvatskoga sveučilišnoga športa (str. 30–32)

PDF broja 112 može se preuzeti ovdje.