Objavljeno: 28. 3. 2019. u 12:31
Josip Papak

Izborno povjerenstvo Hrvatskih studija za provođenje studentskih izbora utvrdilo je privremene rezultate izbora za Studentski zbor Hrvatskih studija.

Privremeni rezultati izbora za Studentski zbor Hrvatskih studija

Na Privremene rezultate izbora, svaki student može podnijeti obrazloženi prigovor u periodu od osam radnih dana od dana objavljivanja privremenih rezultata izbora. Prigovori se podnose Izbornom povjerenstvu Hrvatskih studija koje ih zajedno s cjelokupnim izbornim materijalom dostavlja Povjerenstvu za prigovore Hrvatskih studija. Povjerenstvo za prigovore odlučuje o prigovorima u roku od tri radna dana.