Objavljeno: 29. 3. 2019. u 13:50
Josip Papak

Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu organiziraju Dan otvorenih vrata Hrvatskih studija u petak, 12. travnja 2019. godine. Od 12 do 15 sati, organizirat će se prigodan program predstavljanja studijskih programa i aktivnosti Hrvatskih studija svim zainteresiranim maturantima.

Pozivamo sve zainteresirane studente koji žele sudjelovati u organizaciji Dana otvorenih vrata Hrvatskih studija da se prijave za volontiranje do 8. travnja na: jpapak@hrstud.hr

U prijavi je potrebno navesti sljedeće podatke: ime i prezime, studij, godina studija, e-adresa i broj mobitela.

Za volontiranje dobiva se majica Hrvatskih studija i upis volonterskih sati u volontersku knjižicu.