Objavljeno: 24. 4. 2019. u 14:28
Administrator

Znanstveni skup o Ljubomiru Marakoviću održat će se, kao sedamnaesti u nizu skupova u sklopu projekta Hrvatski književni povjesničari, u Zagrebu i Topuskom od 25. do 26. travnja 2019. Organizator skupa su Hrvatski studiji Sveučilišta u Zagrebu u suradnji sa suorganizatorima: Filozofskim fakultetom Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatskim filološkim društvom iz Zagreba, Ogrankom Matice hrvatske u Varaždinu, Sveučilištem Jurja Dobrile u Puli te Sveučilištem u Zadru, a pod pokroviteljstvom Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Na skupu će svoje znanstvene prinose izložiti tridesetak znanstvenika iz Hrvatske i inozemstva.