Objavljeno: 2. 5. 2019. u 14:29
Administrator

Svim studentima i djelatnicima Hrvatskih studija omogućen je pristup jezičnim korpusima SketchEngine-a do ožujka 2022. Početna stranica je:

SE

Treba kliknuti na tamnoplavi gumb Institutional login.

U sljedećem prozoru treba utipkati AAI i prihvatiti pružatelja usluge AAI@EduHr odnosno kliknuti na njega.

Konačno u prozoru s adresom login.aaiedu.hr treba unijeti AAI@EduHr pristupne podatke.

Dalje je potrebno stvoriti korisnički račun, prihvatiti prava uporabe, te dalje rabiti navedenu uslugu.