Objavljeno: 20. 5. 2019. u 21:39
Stipica Grgić
Gostujuće predavanje tajnika HNS-a...

U ponedjeljak 27. svibnja 2019. s početkom u 9,35h održat će se predavanje "Dugi put do Moskve - povijest nogometa u zemlji svjetskih doprvaka". Gost-predavač je tajnik Hrvatskog nogometnog saveza Vladimir Iveta. Predavanje će se održati u okviru i redovnom terminu nastave na kolegiju Povijest nogometa u dvorani Pula.

Pozivaju se ponajviše studenti, ali i ostala zainteresirana javnost, da slobodno dođu i sudjeluju na predavanju te da na njegovom kraju postave koje pitanje predavaču.