Objavljeno: 21. 5. 2019. u 11:07

prodajni sajam

Od 28. do 30. svibnja 2019. od 10.00 do 15.00 sati u predvorju zgrade Knjižnice Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu bit će održan prodajni sajam knjiga u izdanju Hrvatskih studija. Knjige ćete moći kupiti po promotivnim cijenama od -30% do -70% povoljnije nego inače. Popis svih izdanja možete pogledati ovdje.

Radujemo se Vašem dolasku!

Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu visokoučilišna je ustanova i znanstvena organizacija, koja ima poziv: istraživati i proučavati hrvatsko društvo, državu, prostor, stanovništvo, iseljeništvo, kulturu, hrvatsko civilizacijsko i povijesno naslijeđe u europskom i općesvjetskom kontekstu; o postojećim znanjima i novostečenim spoznajama poučavati u sustavu visokoučilišne naobrazbe te njegovati hrvatski nacionalni i kulturni identitet.

© 2013. - 2020. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Računalna služba
QuiltCMS