Objavljeno: 26. 9. 2019. u 15:10
Renata Burai

Pristupnike koji su ostvarili pravo upisa na jednopredmetne diplomske studije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu možete vidjeti ovdje.

Pristupnike koji su ostvarili pravo upisa na dvopredmetne diplomske studije Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu možete vidjeti ovdje.

*pristupnici koji su prijavili dva diplomska studija informaciju o tome mogu li upisati oba studija dobit će u uredu br. 24 –prizemlje

© 2013. - 2019. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet hrvatskih studija. Sva prava pridržana. Služba za informatičke i računalne poslove
QuiltCMS